FE_POPW_poziom_pl

Cele projektu: Powstanie nowego innowacyjnego i unikatowego turystycznego produktu sieciowego „E-BIKEPASS” wykorzystującego potencjał partnerów, walory turystyczne i prozdrowotne Gór Świętokrzyskich do uprawiania sportu i rekreacji z użyciem rowerów elektrycznych i innego sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Zostaną przygotowane miejsca do uprawiania sportów, rekreacji, odpoczynku i regeneracji dzięki udostępnieniu terenu, obiektów i sprzętu sportowo-rekreacyjnego.
Planowane efekty: Wprowadzenie na rynek produktu sieciowego „E-BIKEPASS” -składającego się z trzech głównych atrakcji, czyli pakietów, które tworzą następujące usługi: całoroczne wypożyczanie roweru elektrycznego z możliwością zwiedzania terenów województwa świętokrzyskiego, możliwość skorzystania z torów North Shore, Pumptrack, toru z przeszkodami jak również zwiedzanie Parku Miniatur w Krajnie przy pomocy roweru elektrycznego, a także możliwość skorzystania z usług strefy wellness w Centrum Odnowy Biologicznej i Strefy Relaksu oraz skorzystania z wdychania powietrza solankowego przy tężniach solankowych.
Wartość projektu: 9 227 647,45 zł.
Wkład EFRR: 5 631 410,36 zł.

MINIGOLF​

Minigolf w ośrodku  Telegraf Kielce to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Minigolf to sport uprawiany na specjalnych torach do gry, zwanych inaczej stanowiskami. Polega na umieszczeniu piłki w dołku znajdującym się na końcu toru przy pomocy specjalnego kija, który jest niemal identyczny jak kij „putter”, stosowany w golfie klasycznym. Celem każdego gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.
 
Jest to atrakcja, którą można polecić każdemu. Świetnie bawić się tu będą dzieci oraz całe rodziny, dorośli i ludzie starsi. Wprowadzając do tego element rywalizacji można zyskać dodatkowe emocje.
 
Telegraf Kielce zaprasza na minigolfa!
 

Tekst skopiowany ze strony
https://kielce.atrakcje.pl/atrakcje/kielce-minigolf-telegraf-kielce

CENNIK

  • Dzieci oraz młodzież do 18 roku życia 12 zł

    Cena za 1 osobę