Karczma Telegraf

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do Karczmy Telegraf położonej przy stoku narciarskim na Górze Telegraf w Kielcach (408 m.n.p.m. – najwyższe wzniesienie w granicach administracyjnych miasta).
Początkowo Karczma służyła głównie amatorom białego szaleństwa, którzy korzystali ze stoku narciarskiego, a potem zaglądali do lokalu zregenerować siły i posilić się po przyjemnym wysiłku na nartach czy desce snowboardowej. Obecnie Karczma otwarta jest cały rok i proponuje zawarte w karcie Menu dania kuchni regionalnej i pyszną pizzę. W przypadku imprez zorganizowanych przygotowujemy specjalne menu na życzenie naszych gości.
Lokal składa się z dwóch sal konsumpcyjnych na 55 i 35 osób. Wystrój sal stylizowany jest przedwojennymi karczmami. Dodatkowo dysponujemy wiatą grillową na około 100 osób i ogródkiem letnim.
Na terenie obiektu znajduje się również pole minigolfowe, plac zabaw dla dzieci, taras widokowy oraz duży namiot (800m.kw.), w którym zimą jest Lodowisko, a latem Wrotkowisko z wypożyczalnią sprzętu. W namiocie organizujemy również imprezy okolicznościowe np. urodziny czy wieczory panieńskie na łyżwach czy rolkach.

Polecamy także sesje zdjęciowe dla nowożeńców na łyżwach i rolkach oraz na tarasie widokowym na szczycie góry, skąd rozpościera się przepiękny widok na Kielce.
Organizujemy atrakcje dla grup i osób indywidualnych zgodnie z życzeniami Naszych gości. Oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, dzieci, młodzieży i dorosłych, klientów indywidualnych, małych firm oraz dużych przedsiębiorstw. Z myślą o Państwa potrzebach przygotujemy szereg propozycji zorganizowania różnego rodzaju imprez, które na pewno spełnią oczekiwania wszystkich.

Organizujemy:
– komunie,
– chrzciny,
– urodziny,
– małe wesela,
– konferencje,
– imprezy firmowe,
– bankiety,
– jubileusze,
– przyjęcia okolicznościowe,
– imprezy integracyjne,
– grillowanie,
– ogniska.