Stok narciarski

Nasz stok narciarski i snowboardowy jest położony w jednej z najpiękniejszych dzielnic w Kielcach. Ze szczytu góry rozprzestrzenia się wspaniała panorama na miasto Kielce. Telegraf Kielce to idealne miejsce dla początkujących miłośników białego szaleństwa jak, osób średnio zaawansowanych jak i profesjonalnych riderów. W Naszym ośrodku odbywa się bardzo dużo zawodów o tematyce sportowej (slalom, rekord prędkości) jak i rekreacyjnej (zjazdy z racami i pochodniami, zjazdy na byle czym, zjazdy przebierańców itp.) Na miejscu dostępne są dwa orczyki o długości 200 m (przedszkole) i 400 m (wjazd na samą górę). Każdy snowboarder lub narciarz ma możliwość szkolenia nauki lub doskonalenia jazdy na snowboardzie lub nartach. Instruktorzy w Naszym ośrodku szkolą na każdym poziomie zaawansowania. Na miejscu znajduje się również profesjonalna wypożyczalnia snowboard/narty oraz serwis.

Szkółka narciarska

Jesteśmy patronacką szkółką SITS. Snowboard z Nami to nie tylko nauka ale i możliwość zarażenia się pasją i zajawką. Doświadczenie zyskane przez lata pomaga Nam prowadzić szkolenia na desce nie tylko w zakresie nauczania ale i doskonalenia jazdy na snowboardzie. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze zachowując bezpieczeństwo ucznia. Sprawimy, że czas spędzony z Nami będzie niezapomnianą przygodą oraz wspólnie przez lata będziemy mogli odkrywać nowe zakątki świata. Specjalnie dla Państwa wygody, w tym sezonie udostępniamy Wam możliwość zapisu na lekcje bez wychodzenia z domu. Za pomocą krótkiego formularza mogą Państwo zarezerwować dowolny dostępny termin w trakcie sezonu online!
lodowisko

Lodowisko

Lodowisko na Telegrafie to super miejsce gdzie można miło spędzić czas ślizgając się na łyżwach.  Powierzchnia lodowiska wynosi 600 m², strefa chillout ok 150 m² w której mieści się również : automat z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami, przebieralnia. Posiadamy również na miejscu profesjonalna wypożyczalnie łyżew, kasków oraz pingwinków dla dzieci. Atmosferę na lodowisku podgrzewa klimatyczna muzyka oraz gra świateł. 

FigurLove

Pierwsza i jedyna w województwie szkoła łyżwiarstwa figurowego. Licencjonowane instruktorki chętnie pomogą każdemu rozpocząć przygodę na łyżwach. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach szkółki, zajęciach grupowych oraz lekcjach indywidualnych. Organizujemy również zajęcia dla grup zorganizowanych Dzięki zadaszeniu zajęcia odbywają się niezależnie od warunków pogodowych.

figurlove