WROTKI / ROLKI

Telegraf Kielce zaprasza wszystkich chętnych na wspaniałą zabawę na wrotkach lub rolkach. To idealna forma aktywnego wypoczynku. Do państwa dyspozycji mamy 800 m2 pomieszczenia w miejscu gdzie w zimę znajduje się profesjonalne lodowisko, a w okresie letnim na całość obiektu składa się 600 m2 idealnej nawierzchni do jazdy na wrotkach/rolkach oraz 200 m2 strefy chillout w której możecie państwo odpocząć po jazdach przy ciepłych i zimnych napojach, przekąskach oraz na specjalne zamówienie deserach, pizzy, obiadach. Strefa chillout nawiązuje do otoczenia w którym się znajdujemy czyli lasu i gór. Wygodne wypoczynki ze stolikami, mnóstwo roślin, gra świateł oraz muzyczka wprowadzi Państwa w klimatyczny nastrój.
Do dyspozycji mamy również profesjonalna wypożyczalnie sprzętu w której znajduje się ponad 120 par wysokiej jakosci wrotek oraz kaski, ochraniacze, pingwinki do nauki jazdy dla najmłodszych.
Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczory panieńskie oraz spotkania firmowe. Dla każdej grupy mamy osobny cennik dobierany indywidualnie do potrzeb klienta. Każdy znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań by spełniać oczekiwania gości w 110%.
Serdecznie zapraszamy
Otwarcie 18 maj 2020!

MINIGOLF​

Minigolf w ośrodku  Telegraf Kielce to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Minigolf to sport uprawiany na specjalnych torach do gry, zwanych inaczej stanowiskami. Polega na umieszczeniu piłki w dołku znajdującym się na końcu toru przy pomocy specjalnego kija, który jest niemal identyczny jak kij „putter”, stosowany w golfie klasycznym. Celem każdego gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.
 
Jest to atrakcja, którą można polecić każdemu. Świetnie bawić się tu będą dzieci oraz całe rodziny, dorośli i ludzie starsi. Wprowadzając do tego element rywalizacji można zyskać dodatkowe emocje.
 
Telegraf Kielce zaprasza na minigolfa!
 

Tekst skopiowany ze strony
https://kielce.atrakcje.pl/atrakcje/kielce-minigolf-telegraf-kielce

STREFA DLA DZIECI

Dmuchańce, plac zabaw i piaskownica.

OTWARCIE WKRÓTCE!

Więcej informacji wkrótce.

TARAS WIDOKOWY

Na górze Telegraf 408 m.n.p.m

Więcej informacji wkrótce.

STREFA CHILL

Leżaki, parasole itp.

Więcej informacji wkrótce.

IMPREZY PLENEROWE

Ogniska, grille itp.

Więcej informacji wkrótce.