wrotkowisko

Wrotkowisko

Telegraf Kielce zaprasza wszystkich chętnych na wspaniałą zabawę na wrotkach lub rolkach. To idealna forma aktywnego wypoczynku. Do państwa dyspozycji mamy 800 m2 pomieszczenia w miejscu gdzie w zimę znajduje się profesjonalne lodowisko, a w okresie letnim na całość obiektu składa się 600 m2 idealnej nawierzchni do jazdy na wrotkach/rolkach oraz 200 m2 strefy chillout w której możecie państwo odpocząć po jazdach przy ciepłych i zimnych napojach, przekąskach oraz na specjalne zamówienie deserach, pizzy, obiadach. Strefa chillout nawiązuje do otoczenia w którym się znajdujemy czyli lasu i gór. Wygodne wypoczynki ze stolikami, mnóstwo roślin, gra świateł oraz muzyczka wprowadzi Państwa w klimatyczny nastrój.
Do dyspozycji mamy również profesjonalna wypożyczalnie sprzętu w której znajduje się ponad 120 par wysokiej jakości wrotek oraz kaski, ochraniacze oraz jedyna w województwie szkółka rolkarstwa figurowego.

FigurLove

Pierwsza i jedyna w województwie szkoła rolkarstwa figurowego. Licencjonowane instruktorki chętnie pomogą każdemu rozpocząć przygodę na rolkach lub wrotkach. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach zorganizowanych, lekcjach indywidualnych lub wynajęcia naszych instruktorek do organizacji urodzin na wrotkowisku. Powierzchnia wrotkowiska na Telegrafie jest najlepszą dostępną powierzchnią do jazdy na rolkach lub wrotkach. Dzięki zadaszeniu zajęcia odbywają się niezależnie od warunków pogodowych.

figurlove
minigolf

Minigolf

Minigolf w ośrodku Telegraf Kielce to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Minigolf to sport uprawiany na specjalnych torach do gry, zwanych inaczej stanowiskami. Polega na umieszczeniu piłki w dołku znajdującym się na końcu toru przy pomocy specjalnego kija, który jest niemal identyczny jak kij „putter”, stosowany w golfie klasycznym. Celem każdego gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.
 
Jest to atrakcja, którą można polecić każdemu. Świetnie bawić się tu będą dzieci oraz całe rodziny, dorośli i ludzie starsi. Wprowadzając do tego element rywalizacji można zyskać dodatkowe emocje. Na naszym obiekcie minigolf składa się z 18 stacji (stanowisk).

Ponadto

icons8-opera-glasses-96

Taras widokowy

Taras mogący pomieścić do 30 osób znajduje się na wysokości 408 m.n.p.m. Jest to najwyżej położone miejsce w Kielcach.

icons8-playground-80

Plac zabaw

Od 2022 roku na obiekcie znajduje się atestowany plac zabaw pozwalający najmłodszym w aktywny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu.

Wiata grillowa

Mogąca pomieścić do 100 osób wiata pozwala na organizację imprez na świeżym powietrzu. Do dyspozycji klientów murowany grill.