FE_POPW_poziom_pl

Cele projektu: Powstanie nowego innowacyjnego i unikatowego turystycznego produktu sieciowego „E-BIKEPASS” wykorzystującego potencjał partnerów, walory turystyczne i prozdrowotne Gór Świętokrzyskich do uprawiania sportu i rekreacji z użyciem rowerów elektrycznych i innego sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Zostaną przygotowane miejsca do uprawiania sportów, rekreacji, odpoczynku i regeneracji dzięki udostępnieniu terenu, obiektów i sprzętu sportowo-rekreacyjnego.
Planowane efekty: Wprowadzenie na rynek produktu sieciowego „E-BIKEPASS” -składającego się z trzech głównych atrakcji, czyli pakietów, które tworzą następujące usługi: całoroczne wypożyczanie roweru elektrycznego z możliwością zwiedzania terenów województwa świętokrzyskiego, możliwość skorzystania z torów North Shore, Pumptrack, toru z przeszkodami jak również zwiedzanie Parku Miniatur w Krajnie przy pomocy roweru elektrycznego, a także możliwość skorzystania z usług strefy wellness w Centrum Odnowy Biologicznej i Strefy Relaksu oraz skorzystania z wdychania powietrza solankowego przy tężniach solankowych.
Wartość projektu: 9 227 647,45 zł.
Wkład EFRR: 5 631 410,36 zł.

WROTKI / ROLKI

Telegraf Kielce zaprasza wszystkich chętnych na wspaniałą zabawę na wrotkach lub rolkach. To idealna forma aktywnego wypoczynku. Do państwa dyspozycji mamy 800 m2 pomieszczenia w miejscu gdzie w zimę znajduje się profesjonalne lodowisko, a w okresie letnim na całość obiektu składa się 600 m2 idealnej nawierzchni do jazdy na wrotkach/rolkach oraz 200 m2 strefy chillout w której możecie państwo odpocząć po jazdach przy ciepłych i zimnych napojach, przekąskach oraz na specjalne zamówienie deserach, pizzy, obiadach. Strefa chillout nawiązuje do otoczenia w którym się znajdujemy czyli lasu i gór. Wygodne wypoczynki ze stolikami, mnóstwo roślin, gra świateł oraz muzyczka wprowadzi Państwa w klimatyczny nastrój.
Do dyspozycji mamy również profesjonalna wypożyczalnie sprzętu w której znajduje się ponad 120 par wysokiej jakosci wrotek oraz kaski, ochraniacze, pingwinki do nauki jazdy dla najmłodszych.
Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczory panieńskie oraz spotkania firmowe. Dla każdej grupy mamy osobny cennik dobierany indywidualnie do potrzeb klienta. Każdy znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań by spełniać oczekiwania gości w 110%.
Serdecznie zapraszamy
Otwarcie 1 maj 2019 godzina 12:00 💪

CENNIK

 • Karnet 100 zł

  10 wejściowy - BEZ LIMITU CZASOWEGO

 • Lekcja z instruktorem 60 zł

  1 h

CENNIK URODZINOWY

 • Poniedziałek - Czwartek 60 zł

  Cena za 1 osobę

 • Piątek - Niedziela 70 zł

  Cena za 1 osobę

 • Grupy, imprezy okolicznościowe i firmowe wycena indywidualna

Czas trwania: 2,5h
(1.5h wrotki + 1h animacje i poczęstunek)

Cena zawiera:
– 1.5h jazdy na wrotkach
– Wypożyczenie sprzętu (wrotki, kask, ochraniacze)
– Zimne napoje
– Słodkie przekąski
– Pizza

Organizacja urodzin – min. 8 osób

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU