STOK NARCIARSKI

Nasz stok narciarski i snowboardowy jest położony w jednej z najpiękniejszych dzielnic w Kielcach. Ze szczytu góry rozprzestrzenia się wspaniała panorama na miasto Kielce. Telegraf Kielce to idealne miejsce dla początkujących miłośników białego szaleństwa jak, osób średnio zaawansowanych jak i profesjonalnych riderów. W Naszym ośrodku odbywa się bardzo dużo zawodów o tematyce sportowej (slalom, rekord prędkości) jak i rekreacyjnej (zjazdy z racami i pochodniami, zjazdy na byle czym, zjazdy przebierańców itp.)

Na miejscu dostępne są dwa orczyki o długości 200 m (przedszkole) i 400 m (wjazd na samą górę).

Każdy snowboarder lub narciarz ma możliwość szkolenia nauki lub doskonalenia jazdy na snowboardzie lub nartach. Instruktorzy w Naszym ośrodku szkolą na każdym poziomie zaawansowania.

Na miejscu znajduje się również profesjonalna wypożyczalnia snowboard/narty oraz serwis.

LODOWISKO

Lodowisko na Telegrafie to super miejsce gdzie można miło spędzić czas ślizgając się na łyżwach.  Powierzchnia lodowiska wynosi 600 m², strefa chillout ok 150 m² w której mieści się również : automat z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami, przebieralnia. Posiadamy również na miejscu profesjonalna wypożyczalnie łyżew, kasków oraz pingwinków dla dzieci. Atmosferę na lodowisku podgrzewa klimatyczna muzyka oraz gra świateł.